O nás

Jsme tu pro Vás!

Jsme víceméně regionální firma zabývající se komplexní správou měřidel v objektech bytové výstavby, jako jsou poměrové měřiče tepla, kalorimetry a v neposlední řadě i vodoměry.

Zařízení nejen instalujeme, ale udržujeme celý systém funkční po celou dobu jeho životnosti, což představuje konec úředního ověření dané metrologickým zákonem. Souběžně poskytujeme službu rozúčtování nákladů na jednotlivé uživatele. Tím má klient zastupující objekt (např. Společenství vlastníků jednotek) zajištěnou problematiku prostřednictvím jednoho telefonního kontaktu.

Přímá spolupráce s Vaším správcem nemovitosti minimalizuje čas, který můžete využít příjemněji.

Outsourcing v oblasti měření veličin, který zajišťuje spravedlivé rozúčtování nákladů považujeme za velice důležitou oblast pro chod domu a dobré sousedské vztahy.

Instalací měřidel záležitost nekončí. Naše dodávky považujeme spíše za dlouhodobou službu jako jen prosté dodání výrobku. Zástupci objektů se mohou spolehnout na profesionálního partnera, který jim bude oporou v oblasti řešení praktických situací, případných sporů ale i v rozvoji jejich informovanosti.

Co děláme, nás baví…

Proč my?

  • Komplexní služby
  • Časová úspora a flexibilita
  • Pracujeme s českými výrobky
  • Máme spoustu spokojených klientů

Napsali o nás

Zajímá Vás víc?

Chcete využít našich služeb? Více informací?
Neváhejte, jsme tu i pro Vás!